Вкладання гранітної плитки на вертикальні поверхні

Облицювання цоколю гранітною плиткоюОблицювання цоколю гранітною плиткою

Облицювання підпірної стінки гранітною плиткоюОблицювання підпірної стінки гранітною плиткою

Подпишитесь на нашу страницу в фейсбук

Вам подобається наш сайт? - Будь ласка, натисніть "Мені подобається"!

  ГоловнаНАШІ ПОСЛУГИ → Вкладання плитки

  Вкладання гранітної плитки

  Hits

  Відео (російською мовою) на тему "Вкладання гранітної плитки" дивіться в розділі "Відео" (посилання відкриється в новому вікні).

  Перед початком робіт з опорядження поверхонь гранітною плиткою (полірованої або термообробленої фактури), необхідно забезпечити необхідну і достатню рівність, міцність, чистоту й адгезію основи (докладніше - дивися розділ "підготовка основи"). Бетонні й цементно-піщані основи повинні мати вік не менше 28 діб. Вологість бетонних основ не повинна перевищувати 2%, вологість ангідритових основ - 0.5%. Безпосередньо перед початком виконання робіт з укладання гранітної плитки, варто виконати ґрунтування поверхні загальнобудівельною ґрунтовкою. Для укладання лицювальної плитки з натурального каменю (граніту, габро, лабрадориту тощо) найбільш застосовані три основні способи: укладання розчин, укладання на клейові сполуки, і укладання на металевий каркас. Технологія укладання гранітної лицювальної плитки на металевий каркас буде опублікована найближчим часом, поки ж приводяться принципові технології виконання робіт за першим та другим способом.

  Укладання гранітної лицювальної плитки на розчин. В якості розчину для укладання гранітної плитки необхідно застосовувати замішану водою пластичну суміш портландцементу (100 кг), гашеного вапна (100 кг) і річкового піску дрібної фракції (1 м. куб.). Укладання розчину варто виконувати шаром необхідної товщини на підготовлену основу. Укладання лицювальної гранітної плитки варто виконувати на розчин (якщо мова йде про вертикальні поверхні - в напрямку знизу-нагору), з дотриманням необхідного рівня горизонтальної (вертикальної) площини. Контроль якості зчеплення лицювальної гранітної плитки й розчину варто контролювати шляхом перевірки наявності розчину на тильній стороні гранітної плитки при її відриві від шару розчину. Утворення під гранітною плиткою порожнеч не допукається. Розчин, що виступив зі швів гранітної плитки, необхідно видалити після укладання. Після видалення розчину, що виступив, шви необхідно затерти.

  Укладання гранітної лицювальної плитки на клейові сполуки. В якості клею для виконання робіт необхідно використовувати однокомпонентні клеї на цементній основі. Допускається також використання двох- і більше компонентних клеїв на основі епоксидних і акрилових смол. Технологія приготування готової до застосування сполуки, як і питома витрата останнього, відрізняється залежно від різновиду клею. Клейову сполуку необхідно наносити за допомогою зубчастого шпателя як на поверхню основи, так і на тильну поверхню гранітної плитки, що укладається. Укладання лицювальної гранітної плитки на клейову сполуку варто виконувати так, як і на розчин (якщо мова йде про вертикальні поверхні - у напрямку знизу-нагору), з дотриманням необхідного рівня горизонтальної (вертикальної) площини. Контроль якості зчеплення лицювальної гранітної плитки та клею варто виконувати також, як і у випадку укладання гранітної плитки на розчин. Після завершення виконання робіт, шви необхідно очистити від залишків клейової сполуки. Заповнення швів у випадку укладання гранітної плитки на клей виконується тільки після повного затвердіння клейової сполуки (відповідно до інструкції до сполуки). Заповнення швів варто виконувати еластичними силіконовими герметиками.

  60
  com_content.article
  (5 голосів, середній рейтинг 3.60 з 5)
  Вкладання гранітної плитки3.60 out of 50 based on 5 voters.


  Автор: Виталий Васильчук

  Раздел: Наші послуги
   

  Вкладання гранітної плитки на горизонтальні поверхні

  Опорядження вимощення будівліОпорядження вимощення будівліОблицювання цоколю будівлі з влаштуванням водовідводуОблицювання цоколю будівлі з влаштуванням водовідводу

   

  Украина онлайн
  BAU.ua - Строительство и Архитектура Украины: строительные материалы, проектирование, инструменты Яндекс.Метрика

  Голосування

  Чи потрібен на сайті форум?
   

  Слідкуйте за нами

  Следите за нами в googleСледите за нами в Яндекс
  Google ReaderЯндекс Лента