Подпишитесь на нашу страницу в фейсбук

Вам подобається наш сайт? - Будь ласка, натисніть "Мені подобається"!

  ГоловнаКОРИСНО ДЛЯ ВСІХ → Фото і відео

  Фото і відео

  Відео

  111
  com_content.category
  (3 голосів, середній рейтинг 2.67 з 5)
  Відео2.67 out of 50 based on 3 voters.


  Відео - УкрпромбудконтрактНа цій сторінці представлені відеоролики, зняті на виробництві. Відеоролики дають основне розуміння про виготовлення продукції з граніту - облицювальної плитки полірованої й термообробленої фактури, колотої і колото-пиляної бруківки, підвіконників, стільниць, сходів, барних стійок, накривок. Також на сторінці представлені відео виконання будівельних робіт з продукції нашої компанії: вкладання гранітної бруківки і вкладання гранітної плитки.

   

  Виготовлення гранітних виробів

  Фотогалерея

  94
  com_content.category
  (6 голосів, середній рейтинг 4.00 з 5)
  Виготовлення гранітних виробів4.00 out of 50 based on 6 voters.


  Виготовлення гранітних виробівНа сторінці представлені фотографії процесу виготовлення гранітних виробів - виготовлення гранітних стільниць і підвіконь, розпилювання гранітних блоків, установки барних стійок, установки гранітних підвіконь, і т.д. Також у фотогалереї представлені фотографії устаткування для нарізки малогабаритної гранітної плитки й готової до реалізації продукції - тротуарної термообробленої гранітної плитки (із шорсткуватою лицьовою поверхнею). Інформація на цій сторінці обновляються нерегулярно - регулярні додавання нових фотографій здійснюються на офіційних сторінках компанії Укрпромбудконтракт Вконтакте і в Facebook.

   
   

  Текстури граніту

  Фотогалерея

  93
  com_content.category
  (3 голосів, середній рейтинг 4.33 з 5)
  Текстури граніту4.33 out of 50 based on 3 voters.


  Текстури гранітуНа сторінці представлені еталонні фотографії текстур полірованої поверхні натурального каменю (сировини для виготовлення продукції - плитки, бруківки, підвіконників, стільниць, барних стійок, накривок). На сторінці розміщені фотографії текстур поверхні червоних гранітів, темних гранітів, габро, анортозитів, лабрадориту. На сайті по кожному із представлених порід каменю є тематична стаття з технічними характеристиками кожної породи. Інформація на цій сторінці оновлюється нерегулярно - регулярні додавання нових фотографій здійснюються на офіційних сторінках компанії Укрпромбудконтракт Вконтакте і в Facebook.

   
   

  Граніт на вулицях Києва

  Фотогалерея

  71
  com_content.category
  (5 голосів, середній рейтинг 4.60 з 5)
  Граніт на вулицях Києва4.60 out of 50 based on 5 voters.


  Граніт на вулицях КиєваНа сторінці представлені фотографії продукції з натурального каменю (граніту, габро, анортозиту, лабрадориту) після завершення робіт з її укладання (монтажу). На даній сторінці представлені фотографії колотої й пиляної бруківки, бордюрів, парапетів, терас, фасадів, вхідних груп, тротуарів, візерунків гранітної плитки. При натисканні на зменшену копію зображення, оригінал збільшується в лайтбокс-вікні. Інфомація на цій сторінці оновлюється нерегулярно - регулярні додавання нових фотографій здійснюється на офіційних сторінках компанії Укрпромбудконтракт Вконтакті й в Facebook.

   
   
  Украина онлайн
  BAU.ua - Строительство и Архитектура Украины: строительные материалы, проектирование, инструменты Яндекс.Метрика

  Голосування

  Чи потрібен на сайті форум?
   

  Слідкуйте за нами

  Следите за нами в googleСледите за нами в Яндекс
  Google ReaderЯндекс Лента